SMART 6065

SMART 6065

SMART 6065 interactive panel

Öğrenciler kendilerini ifade etme ve ilgi alanlarını keşfetme konusunda özgür olduklarında daha fazlasını elde ederler. IQ ile yeni SMART Board 6000 serisi, sınıfltaki herkesi koltuklarından kaldırır ve farklı cihazlar kullanarak öğrenmeye istekli olmalarını sağlar. 6000 serisi, kablolar veya limitler olmadan öğrenme deneyimleri oluşturmanıza yardımcı olur.

BİLGİ KARTI

Boyut [inch] 65”
Çözünürlük 3840X2160
Akıllı Tahta Teknolojisi LCD Ekran

DAHA FAZLA BİLGİ

Sınıflar için teknoloji merkezi

SMART ile öğrenim yazılımını, ders içeriğini ve öğrenci cihazlarını tek bir birleşik deneyime bağlayın.

SMART Board® 6065-V2 Etkileşimli Düz Panel (65-inch) optimal imaj berraklığı ve geniş görüş açısı ile 4K ultra-yüksek-çözünürlük sunmaktadır. Bu benzersiz LED ekran  iQ Teknolojisi ile birlikte gelmektedir. Bu teknoloji sayesinde cihazlar birbirine bağlanır, ders içeriği ve pedagojik olarak geliştirilmiş yazılım benzersiz bütünleşik bir eğitim deneyimi sunmaktadır.

BEYAZ TAHTA:

Beyaz tahta moduna geçin ve yazmaya başlayın. Notlarınızı herhangi bir mobil cihaza dokunarak kaydedebilir ve bıraktığınız yerden almak için SMART Paneline geri gönderebilirsiniz.

YAZMAK
SMART Board 6000 serisine yazmak kağıt kadar kolaydır. Artık öğrenciler ve öğretmenler, her türlü içeriğe not ekleyebilir, bunları karalayabilir ve yaratıcı yollarla dönüştürebilir.


Pen ID ™ ile, öğrenciler aynı anda iki farklı renkte yazabilirler ve öğretmenler anlama boşluklarını belirleyebilirler. Pen ID™özelliği sayesinde, farklı çizim özelliklerini dört farklı kaleme ataya bilir ve uygulamalarda yazar yada çizerken digital farklı renklerde mürekkep kullanabilirsiniz.


Pürüzsüz yazı deneyimi doğal görünüyor ve doğal hissettiriyor


SMART ink ™ web siteleri, videolar, PDF’ler ve Microsoft Office® dosyaları üzerine yazmanıza ve notlarınızı neredeyse tüm dosya türlerine kaydetmenize olanak tanır.


Capture, SMART Board ekranlarını yakalayın, mürekkep renklerini değiştirin, yazıyı metne dönüştürün, sunum araçlarını kullanın ve çok daha fazlasını yapın.

Şimdi hep beraber
Eşzamanlı Takım Farklılaşması, öğrenci kalemlerinin, silgilerinin ve parmak uçlarının aynı anda birlikte çalışmasına izin verir. Öğrencileri birlikte çalışmaya, ayrı cevaplar vermeye ve gösterişe bırakmaz. Bu harika özellik sadece SMART Boardlarda kullanılabilir.

Obje Farkındalığı™ sayesinde sizin mouse fonksiyonlarını parmaklarınızla yerine getirmenize imkan tanınır. Kaleminize atadığınız  Dijital mürekkep ile yazarken, avuç içinizi silgi olarak kullanabilirsiniz yada tahtanın silgisi ile yazdıklarınızı temizleyebilirsiniz. —tüm bunları araç değiştirme yada farklı bir mod seçmeksizin gerçekleştirebilirsiniz.  Uygulamalarda yer alan çeşitli özellikleri kullanabilirsiniz,  tahtaya dört kullanıcı aynı anda yazabilir veya çizebilir.

PAYLAŞ

Herkesi ve her şeyi birbirine bağlayan SMART Board 6000 serisi, öğrencilere benzersiz bakış açılarını paylaşma ve sınıf arkadaşlarının katkılarını da tanıma fırsatı veriyor….Herhangi bir Android, Apple ve Windows cihazını paylaşın….Takılacak kablo yok. Yüklenecek uygulama yok. Satın almak için ekstra donanım yok. BYOD sınıfları için yapıldı….Öğrenciler ve öğretmenler için paylaşımı, sunmak ve katkıda bulunmak için yeniden tasarlandı….4K Ultra HD çözünürlük, her dersin ve sunumun en iyi şekilde görünmesini sağlar.

BÜTÇENİZİ RAHATLATIR

Eğitim. Bakım. Enerji. Aşınma ve yıpranma. Bu şeyler eklenir. SMART Board 6000 serisi, teknolojisi ile uzun süreli kullanmanızı sağlar.


Daha az arıza süresi ve daha uzun ömür sağlamak için Hızlandırılmış Ömür Testine öncülük ettik.


Enerji tasarruflu tasarım için 6000 serisi ENERGY STAR® onaylıdır.


Sezgisel tasarım benimsenmesini sağlar ve eğitim süresini azaltır.


Ticari dereceli paneller, 50.000 saat (yıllarca) güvenilir kullanım için derecelendirilmiştir.

Dayanıklı temperli cam, yeterince sağlam ve öğrenciler için güvenlidir.


Her yeni sürümle otomatik, tümleşik yazılım güncellemeleri BT departmanınızı zamandan tasarruf etmenizi sağlar.


Varlık algılama kameraları, odaya girdiğinizde veya odadan çıktığınızda, enerji tasarrufu sağladığınızda ve ekranınızın ömrünü uzatarak paneli otomatik olarak açar ve kapatır.

Sertifikalar
SMART Board’lar, 6000 serisinin hükümete veya diğer yasal gerekliliklere uyduğunu akılda tutarak size birçok güvenlik, düzenleme ve çevre sertifikası aldı.

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Quickview

Close

Categories